Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj
instinct
115309_01_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_08_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_09_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_07_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_10_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_02_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_03_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
115309_05_cornilleau_stol_tenisowy_instinct_outdoor_szary
softbat_zielona_1

ZESTAW INSTINCT. Stół zewnętrzny INSTINCT i akcesoria gratis [szary]

Limitowany zestaw promocyjny marki Cornilleau w atrakcyjnej cenie, w którego skład wchodzą stół tenisowy do użytku zewnętrznego INSTINCT w kolorze szarym i 2 rakietki SOFTBAT do użytku zewnętrznego.
Array
Cena sprzedaży 2899,00 zł
Rabat
W magazynie.gif
Opis

 

 

Stół tenisowy INSTINCT marki Cornilleau to idealny model do rozgrywek rodzinnych, przyjacielskich a nawet bardziej zaawansowanych. Jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne dlatego bez obaw możesz przechowywać go na zewnątrz.

Jeżeli szukasz stołu, który możesz umieścić zarówno w domu jak i ogrodzie, wybierz Instinct. To dobry wybór na początek rodzinnej przygody z tenisem stołowym. Eksperci z Cornilleau we Francji gwarantują przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu wykonanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu ma zwiększoną odporność na zarysowania, uderzenia, promienie UV oraz jest łatwa w czyszczeniu.

5 MM GRUBOŚCI BLATU: Rama ze stopu alucynk w połączeniu z blatem daje grubość 45 mm. Jakość odbicia jest doskonała do rodzinnych rozgrywek jak również do rozgrywek treningowych. 

REGULOWANA SIATKA: Siatka posiada prosty i intuicyjny w obsłudze system regulacji napięcia. Pozwala to na idealne dopasowanie jej przed rozpoczęciem gry.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz stabilnie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, aby grało się wygodnie.

DUŻE KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau posiadają duże podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół oraz stabilność stołu. Większe koło z łatwością wtoczy się przez duże przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce zapewniają doskonałą stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także szczególnie przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

KIESZENIE NA AKCESORIA: Funkcjonalne kieszenie/uchwyty umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 2 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zagwarantuje szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów bez zbędnego szukania, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

DANE TECHNICZNE: 

Rodzaj blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 40 mm

Grubość całkowita: 45 mm

Kolor blatu: szary

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu:PUSH'N LOCK®, 8 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach

Nogi stołu: proste, wzmocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm 

Siatka: regulacja napięcia

Koła: 32 x 200 mm (grubość x średnica), montowane w parach, 2 hamulce

Wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

Wymiary stołu złożonego: 75 x 167 x 155 cm

Waga stołu: 54 kg, w opakowaniu 63 kg 

Norma: EN 14468-1; klasa D

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

Dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna opatentowana matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zapewnia ona lepszy komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: Opatentowany system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania oraz transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

PUSH'N LOCK®: System zabezpieczeń. Stół może być zablokowany i odblokowany za pomocą systemu przycisków na górze i na dole bocznej części. Zapewnia on łatwe rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 8 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. Zapobiega wypadkom podczas otwierania, szczególnie przez dzieci oraz osoby słabsze i niższe.

FRANCUSKA RECEPTURA:Kluczem do sukcesu Cornilleau jest innowacyjne podejście do projektowania oraz produkcji stołów i akcesoriów. Firma przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

 


TOP