Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Zapraszamy firmy i instytucje do skorzystania z możliwości przetestowania wybranych mobilnych stołów zewnętrznych marki Cornilleau.

Tenis stołowy to wspaniały sport, który zbliża ludzi i zapewnia świetną zabawę osobom w każdym wieku! Stoły zewnętrzne Cornilleau umożliwiają grę na świeżym powietrzu dzięki odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, a ich atrakcyjny wygląd sprawia, że będą ozdobą każdej posesji.

 

Przedstawiamy Państwu aktualną, szeroką ofertę oraz możliwie najwięcej informacji o marce i produktach Cornilleau, jeżeli jednak chcieliby Państwo upewnić się co do słuszności decyzji o zakupie stołu zewnętrznego Cornilleau zapraszamy do przetestowania stołu.

Zapraszamy do wypożyczenia i przetestowania wybranych mobilnych stołów zewnętrznych marki Cornilleau ZA DARMO.

Jedynym kosztem, który Państwo poniosą będzie koszt ewentualnego transportu stołu w zależności od wybranego miejsca dostarczenie sprzętu. Obowiązuje także zwrotna kaucja.

Jeżeli chcesz przetestować stół – skontaktuj się z nami mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne pod numerem 32 302 97 19, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujmy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zapewniamy świetną zabawę na każdą kieszeń.


TOP