Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Innowacje oraz rozwiązania technologiczne podczas projektowania i produkcji stołów tenisowych oraz akcesoriów do tenisa stołowego są kluczowym aspektem firmy. Cornilleau od 40 lat pracuje nad recepturą perfekcyjnego stołu do tenisa jak również perfekcyjnej rakietki tenisowej...

Szeroka gama opatentowanych technologii oraz innowacji zastosowanych w modelach stołów do tenisa i asortymencie akcesoriów tenisowych mówi sam za siebie. Poniżej krótka prezentacja oraz opis poszczególnych technologii.
MAT TOP

Mat Top

Dzięki powłoce MAT TOP promienie słoneczne nie odbijają się od stołu i tym samym nie utrudniają gry. Od powierzchni MAT TOP odbija się 10 razy mniej promieni niż w przypadku zwykłego pokrycia blatu, co zapewnia doskonały komfort gry.


Compact Technology

Łatwy i bezpieczny system otwierania i zamykania stołu. Ogranicza ryzyko przewrócenia się stołu oraz ułatwia transport i przechowywania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużej powierzchni.

 

DSI

DSI (Double Securite Integree)

Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający zapewnia ekstremalnie łatwe składanie i rozkładanie stołu. 16 punktów zamykających. Stół jest w pełni zabezpieczony podczas gry i w trakcie przechowywania. To najbezpieczniejszy system na rynku!


Soft Mat Top

Dzięki powłoce SOFT MAT TOP promienie słoneczne nie odbijają się od stołu i tym samym nie utrudniają gry. Od powierzchni SOFT MAT TOP odbija się 3 razy mniej promieni niż w przypadku zwykłego pokrycia blatu, co zapewnia doskonały komfort gry.


Push'n Lock

Pozwala szybko blokować i odblokować blat stołu tenisowego przed złożeniem lub rozłożeniem. Cała procedura odbywa się poprzez wciśnięcie dwóch przycisków zamontowanych w bocznych panelach stołu.

10 Lat gwarancji

Cornilleau doszedł do doskonałości w produkcji stołów do użytku zewnętrznego dając jednocześnie aż 10 lat gwarancji na blaty stołów do użytku zewnętrznego.

 

Patenty oraz technologia to nie wszystko. W użytkowaniu stołów do tenisa ważne są także innowacje oraz udogodnienia

 


TOP