Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Wartość zamówienia

 Koszt brutto

do 899,99 zł

   15,00 zł

od 900,00 zł do 1800 zł

   100,00 zł

powyżej 1800,00 zł   GRATIS


UWAGA! 
W przypadku zamówienia obejmującego większą ilość przedmiotów charakteryzujących się dużą wagą i/lub dużymi gabarytami koszt dostawy może znacznie różnić się od kosztu podanego na stronach www.cornilleau.com.pl.  W takiej sytuacji prosimy o kontakt z nami: 0 32 302 97 10 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA! Ze względu na specyfikę produktu nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.

Możliwe są czasowe promocje, które mogą zmienić koszt wysyłki.

Przesyłki doręczane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.30.

Po otrzymaniu potwierdzenia o nadaniu paczki przez cornilleau.com.pl, wszelkie pytania odnośnie statusu przesyłki prosimy kierować bezpośrednio do odpowiedniego kuriera. Więcej informacji o statusie przesyłki znajduje się na stronie kuriera.

Koszt dostawy pokrywa w całości Kupujący. 

UWAGA! Ze względu na specyfikę produktu zalecamy otwarcie przesyłki w obecności kuriera i sprawdzenie czy żaden z elementów nie został uszkodzony w transporcie. W razie ujawnienia uszkodzeń niezbędne będzie spisanie protokołu szkody (kurier powinien posiadać odpowiedni druk). Spisanie protokołu szkody przyspiesza proces rozpatrzenia reklamacji.

UWAGA! Zapas produktów, których status to "chwilowy brak", uzupełniamy w cyklach dwutygodniowych. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem, możemy dostarczyć go w ciągu dwóch tygodni.

 


TOP