Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Wartość zamówienia

 Koszt brutto

do 899,99 zł

   15,00 zł

od 900,00 zł do 1399,99 zł

   100,00 zł

powyżej 1400,00 zł   GRATIS


UWAGA! 
W przypadku zamówienia obejmującego większą ilość przedmiotów charakteryzujących się dużą wagą i/lub dużymi gabarytami koszt dostawy może znacznie różnić się od kosztu podanego na stronach www.cornilleau.com.pl.  W takiej sytuacji prosimy o kontakt z nami: 0 32 302 97 10 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

DODATKOWO: istnieje możliwość zamówienia stołu złożonego. W koszyku zamówienia, w zakładce INFORMACJE O DOSTAWIE, mają Państwo możliwość wyboru opcji "DOSTAWA KURIEREM STOŁU ZŁOŻONEGO". Po wybraniu tej opcji, system automatycznie doliczy do zamówienia kwotę 500 PLN, jednakże każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Handlowym Bacha Sport (32 302 97 10) w celu potwierdzenia wysokości dodatkowej opłaty za złożenie i dostawę złożonego stołu. W zależności od miejsca dostarczenia złożonego stołu, koszt wspomnianej opcji wynosi od 300 PLN do 500 PLN.

UWAGA! Ze względu na specyfikę produktu nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.

Możliwe są czasowe promocje, które mogą zmienić koszt wysyłki.

Przesyłki doręczane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.30.

Po otrzymaniu potwierdzenia o nadaniu paczki przez cornilleau.com.pl, wszelkie pytania odnośnie statusu przesyłki prosimy kierować bezpośrednio do odpowiedniego kuriera. Więcej informacji o statusie przesyłki znajduje się na stronie kuriera.

Koszt dostawy pokrywa w całości Kupujący. 

UWAGA! Ze względu na specyfikę produktu zalecamy otwarcie przesyłki w obecności kuriera i sprawdzenie czy żaden z elementów nie został uszkodzony w transporcie. W razie ujawnienia uszkodzeń niezbędne będzie spisanie protokołu szkody (kurier powinien posiadać odpowiedni druk). Spisanie protokołu szkody przyspiesza proces rozpatrzenia reklamacji.

UWAGA! Zapas produktów, których status to "chwilowy brak", uzupełniamy w cyklach dwutygodniowych. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem, możemy dostarczyć go w ciągu dwóch tygodni.

 


TOP