Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

 

Zewnętrzne stoły tenisowe są elementem coraz częściej wpisującym się w urbanistyczny krajobraz. Możemy znaleźć je w parkach, szkołach, ośrodkach wypoczynkowych czy hotelach. W przeciwieństwie do stołów indoorowych, które mogą być umieszczone jedynie w suchych, ciepłych pomieszczeniach, outdoorowe pasują do każdej lokalizacji i świetnie się w niej sprawdzają.

Najpopularniejszym model, na który możemy trafić w przestrzeni publicznej w Polsce, to stół tenisowy Pro 510M Outdoor marki Cornilleau. Dzięki opływowemu kształtowi jest szczególnie odporny na niekorzystne warunki pogodowe czy akty wandalizmu. Zamontowana na stałe stalowa siatka, pokryta została antykorozyjną powłoką. Podobnie jak reszta stołów outdoorowych marki Cornilleau objęty jest 10-letnią gwarancją.

Samorządy wybierając stół, w większości decydują się na zakup 510M. Stół jest zdecydowanie lepszy jakościowo a jednocześnie tańszy od zwyczajnego stołu betonowego. System mocowania do ziemi zapewnia doskonałą stabilność. Dodatkowo stół został wyposażony w gumowe zabezpieczenia narożników, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dzieciom.

Jaki jest stół Pro 510M Outdoor? Przekonaj się tutaj:

 

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce dla stołów PARK marki Cornilleau niż Park Chrobrego?

Gliwicki park przeszedł właśnie modernizację i od razu został uznany za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc aktywnego wypoczynku i relaksu w naszym regionie. Świetna lokalizacja, w pobliżu której znajduje się hala widowiskowo-sportowa Arena,  lodowisko oraz Politechnika Śląska, sprawia, że park przeżywa prawdziwe oblężenie. Niezależnie od wieku, tutaj każdy odnajdzie coś dla siebie i będzie mógł aktywnie spędzić czas wolny.
Wśród bujnej i pięknie zaaranżowanej zieleni znaleźć można siłownię plenerową, ścieżkę zdrowia, boisko do gry w bule, 9 koszy do gry w disc golfa czy podniebną deskorolkę.

W głównej części parku powstał kolorowy plac zabaw wyposażony w ogromne linarium, karuzele, piaskownicę, różnorodne huśtawki i bujaki.
Nieopodal swoje miejsce znalazły nasze stoły do tenisa stołowego typu PARK, które przekazaliśmy miastu. Wyjątkowo wytrzymałe, wodo- i ognioodporne stoły są na stałe zamontowane do podłoża.  Montaż taki, gwarantuje bezpieczeństwo oraz długoletnie użytkowanie. Ze stołów może korzystać każdy, kto ma ochotę zagrać. Są one bardzo odporne na zniszczenia, oraz mają zabezpieczone rogi, więc bez obaw można zostawić przy nim dzieci. Wierzymy, że te niezawodne stoły będą służyć mieszkańcom Gliwic przez wiele lat i skutecznie zachęcą ich do aktywności fizycznej.

 

 

 
Jaki jest stół PARK, możesz przekonać się tutaj:

Jako firma traktujemy sport przede wszystkim jako łączącą ludzi pasję. Staramy się pomagać sportowcom, zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Zawsze im kibicujemy, razem z nimi przeżywamy sukcesy i porażki. Tym bardziej z wielką radością chcemy poinformować, że wspierany przez nas od wielu lat gliwicki klub tenisa stołowego awansował do rozgrywek w 1. Lidze Państwowej.

Od założenia Akademii w 2012r. klub był systematycznie rozwijany. W pierwszym roku wystartowali z jedną drużyną w 5. Lidze. Z roku na rok uzyskiwali awanse aż do 2. Ligi. W międzyczasie zakładali kolejne drużyny, w których grali wychowankowie.

Z przyjemnością informujemy, że stoły tenisowe do użytku zewnętrznego marki Cornilleau pojawiły się w kolejnych miejscach w mapie Polski.

Zestaw STAR WARS

Stół tenisowy Cornilleau Outdoor STAR WARS z limitowanej serii zagwarantuje każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen moc wyjątkowych wrażeń. 

 

 

Czy wiesz, że wszystkie stoły tenisowe są objęte gwarancją:

  • 3 lata od daty zakupu na stoły tenisowe typu Indoor (do użytku wewnętrznego)

  • 10 lat od daty zakupu na stoły tenisowe typu Outdoor (do użytku zewnętrznego). 

Ponadto producent zapewnia dostępność części zamiennych przez okres 20 lat od daty zakupu.

 


TOP