Ta strona używa cookies.
×
Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Tego lata pojawił się nowy powód do odwiedzenia Paryża. Oprócz wieży Eiffla czy Muzeum d’Orsay zapraszamy do Ping-Pong Bar Gossima w samym sercu Paryża. Miejsce to oferuje aktywną grę i zabawę z tenisem stołowym oraz oczywiście tradycyjne barowe rozrywki.

W tym sezonie w barze pojawiła się nowa atrakcja - pierwszy interaktywny stół marki  Cornilleau. Gra na takim stole dostarcza wielu emocji i wrażeń.

Czekamy na relacje Tych, którym uda się odwiedzić Gossima Bar w te wakacje i zagrać na nowym stole!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym profesjonalni tenisiści stołowi testują i recenzują okładziny Cornilleau Target Pro GT.

Zapraszamy firmy i instytucje do skorzystania z możliwości przetestowania stołów zewnętrznych Cornilleau.

Tenis stołowy to wspaniały sport, który zbliża ludzi i zapewnia świetną zabawę osobom w każdym wieku! Stoły zewnętrzne Cornilleau umożliwiają grę na świeżym powietrzu dzięki odporności na warunki atmosferyczne, a ich atrakcyjny wygląd sprawia, że będą ozdobą każdej posesji.

 

Przedstawiamy Państwu aktualną, szeroką ofertę oraz możliwie najwięcej informacji o marce i produktach Cornilleau, jeżeli jednak chcieliby Państwo upewnić się co  do słuszności decyzji o zakupie stołu zewnętrznego Cornilleau zapraszamy do przetestowania stołu.

Wczoraj, 29 maja 2017 roku, rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym w Düsseldorfie. Na miejscu są już czołowe zawodniczki i zawodnicy z całego globu. Życzymy wszystkim powodzenia, a szczególnie mocno trzymamy kciuki za Simona Gauzy i Hugo Calderano, którzy reprezentują Francję i Brazylię oraz są twarzami firmy Cornilleau.

Źródło: Facebook

10 czerwca w Kobyłce odbył się wielki finał LOTTO Superligi. Mistrzem Polski została drużyna Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, która pokonała Unię AZS AWFiS Gdańsk 3:0.

13 maja 2017 na Stadionie PGE Narodowy odbyła się jedna z największych imprez żużlowych na świecie  - LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - zawody w ramach oficjalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ta widowiskowa impreza zgromadziła tysiące fanów tej dyscypliny sportu.

Cornilleau poleca


TOP