Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Po modyfikacjach opracowanych we współpracy z  Maximem Thomasem, stół 850 Wood jest od teraz przeznaczony dla wszystkich mistrzów!

Maxime Thomas, międzynarodowy para tenisista stołowy to jedna z twarzy Cornilleau. Utytułowany gracz, zdobywca 5 medali olimpijskich.

Stół został zaprojektowany tak, aby zapewniać doskonałą i najwyższą jakość gry, a jednocześnie być dostępnym dla osób na wózkach inwalidzkich.       

Mimo, że stoły do tenisa stołowego marki Cornilleau charakteryzują się najwyższą trwałością, nie wyklucza to wdrożenia kilku prostych i szybkich przykładów dobrych praktyk, aby jak najlepiej o nie zadbać i cieszyć się grą przez długie lata. Jak zatem dbać o stół do ping-ponga? Jakie akcesoria najlepiej nadają się do naszego stołu?
   

Zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki z promocyjnymi zestawami stołów z akcesoriami. Kliknij tutaj

   

Nadmiar plastikowych śmieci jest jedną z głównych przyczyn degradacji środowiska naturalnego na Ziemi. 

Ograniczenie jednorazowych tworzyw sztucznych to długi proces, w którym liczy się każdy gest. 🏓

To odpowiedzialne podejście, wpisane w sedno rozwoju nowych rakietek Tacteo 50 marki Cornilleau wyprodukowanych we Francji, umożliwiło wyeliminowanie plastikowych opakowań na rzecz opakowań kartonowych FSC.  


 

Od przygotowania części po montaż - etapy produkcji stalowej ramy stołu tenisowego Cornilleau wymagają precyzyjnej pracy i są wynikiem doskonałego know-how i wielu lat doświadczenia.

                     

W dniach 26-29 maja odbyły się Mistrzostwa Francji w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych. Drużyna Cornilleau spisała się znakomicie i zdobyła liczne medale w grze pojedynczej, podwójnej jak i mieszanej.


TOP