Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce dla stołów PARK marki Cornilleau niż Park Chrobrego?

Gliwicki park przeszedł właśnie modernizację i od razu został uznany za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc aktywnego wypoczynku i relaksu w naszym regionie. Świetna lokalizacja, w pobliżu której znajduje się hala widowiskowo-sportowa Arena,  lodowisko oraz Politechnika Śląska, sprawia, że park przeżywa prawdziwe oblężenie. Niezależnie od wieku, tutaj każdy odnajdzie coś dla siebie i będzie mógł aktywnie spędzić czas wolny.
Wśród bujnej i pięknie zaaranżowanej zieleni znaleźć można siłownię plenerową, ścieżkę zdrowia, boisko do gry w bule, 9 koszy do gry w disc golfa czy podniebną deskorolkę.

W głównej części parku powstał kolorowy plac zabaw wyposażony w ogromne linarium, karuzele, piaskownicę, różnorodne huśtawki i bujaki.
Nieopodal swoje miejsce znalazły nasze stoły do tenisa stołowego typu PARK, które przekazaliśmy miastu. Wyjątkowo wytrzymałe, wodo- i ognioodporne stoły są na stałe zamontowane do podłoża.  Montaż taki, gwarantuje bezpieczeństwo oraz długoletnie użytkowanie. Ze stołów może korzystać każdy, kto ma ochotę zagrać. Są one bardzo odporne na zniszczenia, oraz mają zabezpieczone rogi, więc bez obaw można zostawić przy nim dzieci. Wierzymy, że te niezawodne stoły będą służyć mieszkańcom Gliwic przez wiele lat i skutecznie zachęcą ich do aktywności fizycznej.

 

 

 
Jaki jest stół PARK, możesz przekonać się tutaj:

Jako firma traktujemy sport przede wszystkim jako łączącą ludzi pasję. Staramy się pomagać sportowcom, zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Zawsze im kibicujemy, razem z nimi przeżywamy sukcesy i porażki. Tym bardziej z wielką radością chcemy poinformować, że wspierany przez nas od wielu lat gliwicki klub tenisa stołowego awansował do rozgrywek w 1. Lidze Państwowej.

Od założenia Akademii w 2012r. klub był systematycznie rozwijany. W pierwszym roku wystartowali z jedną drużyną w 5. Lidze. Z roku na rok uzyskiwali awanse aż do 2. Ligi. W międzyczasie zakładali kolejne drużyny, w których grali wychowankowie.

W poniedziałek 27 maja 2019 tenisiści stołowi KTS Gliwice rozegrali drugi z meczy barażowych o awans do 1. Ligi rozgrywek. Zremisowali 5:5 z ZKS Nordis III Zielona Góra. Pierwszy mecz grali u siebie i zwyciężyli 6:4. Dzięki remisowi na obiekcie rywala awansowali do 1. Ligi.

Mecz wymagał ogromnej wytrwałości i koncentracji tym bardziej, że zaledwie dwa dni wcześniej zawodnicy z Gliwic grali finał w Pucharze Europy. Dodatkowo w hali sportowej było bardzo gorąco, a w połowie meczu mogło się wydawać, że po trzech kolejnych przegranych Gliwiczanie już się nie podniosą, jednak zachowali zimną krew i udało im się wypracować remis. Dzięki temu 1. Liga po latach wraca do Gliwic niczym mistrzostwo w piłce nożnej na Śląsk.

Szczegółowe wyniki meczu ZKS Nordis III Zielona Góra – KTS Gliwice 5:5

1-Piotr Chłodnicki – Sebastian Lubaś 3:1

2-Andrzej Kopecki – Bartosz Kwodawski 1:3

3-Mateusz Zalewski – Dariusz Steuer 3:2

4-Szymon Najder – Marek Kądziela 3:2

5-Chłodnicki/Najder – Lubaś / Steuer 3:1

6-Krzywniak/Zalewski – Kądziela / Kwodawski 0:3

7-Piotr Chłodnicki – Dariusz Steuer 3:0

8-Andrzej Kopecki – Marek Kądziela 2:3

9-Mateusz Zalewski – Sebastian Lubaś 0:3

10-Szymon Najder – Bartosz Kwodawski 0:3

Drużyny klubu obecnie występują w rozgrywkach: 1. Liga Państwowa, 2. Liga (w tym roku młodzież awansowała z 3. Ligi), 4. Liga oraz 2. Liga Kobiet.

Zestaw STAR WARS

Stół tenisowy Cornilleau Outdoor STAR WARS z limitowanej serii zagwarantuje każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen moc wyjątkowych wrażeń. 

 

 

Czy wiesz, że wszystkie stoły tenisowe są objęte gwarancją:

  • 3 lata od daty zakupu na stoły tenisowe typu Indoor (do użytku wewnętrznego)

  • 10 lat od daty zakupu na stoły tenisowe typu Outdoor (do użytku zewnętrznego). 

Ponadto producent zapewnia dostępność części zamiennych przez okres 20 lat od daty zakupu.

 

Z przyjemnością informujemy, że stoły tenisowe do użytku zewnętrznego marki Cornilleau pojawiły się w kolejnych miejscach w mapie Polski.

10 zalet stołów tenisowych marki Cornilleau, o których warto wiedzieć przed zakupem. Obejrzyj film i wybierz idealny stół dla Ciebie.


TOP