Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

 

Jak wyglądała sytuacja

W trakcie pandemii COVID-19 z obawy o zdrowie pracowników Cornilleau i ich rodzin, zamknięto fabrykę w Bonneuil-les-Eaux. Ponieważ firma produkuje stoły popularne na całym świecie, bardzo szybko wyprzedane zostały wszystkie stany magazynowe i nikt nie wiedział, kiedy znów będzie można beztrosko grać w ping ponga. Tenis stołowy jest sportem bardzo popularnym i ludzie coraz chętniej korzystają z możliwości gry na zewnątrz, spędzając aktywnie czas z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. Tym bardziej zaostrzenia co do opuszczania domów i mieszkań czasie pandemii sprawiły, że ludzie jeszcze chętniej zaopatrywali się w stoły do tenisa. Z tego powodu zapotrzebowanie na wysokiej jakości stoły do użytku zewnętrznego jest ciągle bardzo duże.

 

Problemy z dostępnością

W maju fabryka wznowiła produkcję, jednak jedynie częściowo. Warunki pracy zostały dostosowane do zaostrzeń pandemicznych i przy stanowisku mogły pracować tylko pojedyncze osoby, zachowując przy tym wszystkie wymogi sanitarne. Produkcja zajmowała więcej czasu, a zapotrzebowanie było ogromne. Kontrahenci z całego świata zgłaszali chęć zakupu stołów tenisowych Cornilleau. Aby sprostać trudnej sytuacji, w fabryce zdecydowali się na wprowadzenie limitów dla poszczególnych krajów, dzięki czemu można było chociaż częściowo zrealizować zamówienia, które na bieżąco wpływały.

 

Realizacja zamówień

Jako jedyny dystrybutor Cornilleau w Polsce, złożyliśmy zamówienie do fabryki jako jeden z pierwszych krajów. Zostało ono zredukowane, ponieważ okazało się, że produkcja wznowiona zostanie jedynie wobec pojedynczych modeli. Zapotrzebowanie było na tyle duże, że istniało niebezpieczeństwo wykupienia wszystkich stołów w dniu dostawy. Zdecydowaliśmy, że aby zadbać o naszych klientów, wyjdziemy im naprzeciw z propozycją przedsprzedaży. Dzięki temu każdy, kto złoży i opłaci zamówienie, będzie miał gwarancję, że jest wpisany do kolejki i otrzyma stół, gdy tylko dojadą one do nas z Francji.

 

Urlop produkcyjny

Po bardzo intensywnych miesiącach pracy, Cornilleau ogłosiło, że w fabryce zaplanowany jest urlop produkcyjny, który będzie trwał cały sierpień. Ze względu na to dostawa stołów, która przyjedzie do nas w połowie sierpnia, będzie jedyną aż do końca września. Lista modeli wciąż jest okrojona, jednak staraliśmy się wybrać najpopularniejsze z dostępnych.

 

Informujemy, że fabryka Cornilleau we Francji została częściowo otwarta. Warunki pracy w niej dostosowane są do warunków pandemicznych, więc przy stanowiskach montażowych pracują pojedyncze osoby.

 

REGULAMIN PRZEDSPRZEDAŻY

  1. Możesz złożyć zamówienie i opłacić je już teraz.
  2. Będziemy kolejkować zamówienia zgodnie z kolejnością ich składania i opłacania. Konieczne jest wysłanie potwierdzenia przelewu z numerem zamówienia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. O statusie zamówienia będziemy informować na bieżąco poprzez wiadomość email.
  4. Klienci, którzy zrezygnują z zamówienia otrzymają zwrot środków na podany numer konta.
  5. Istnieje możliwość zamówienia stołu złożonego, jednak może to opóźnić realizację zamówienia o kilka dni.

 

Przewidujemy, że stoły dostępne będą w pierwszej połowie listopada.

Przypominamy, że jedynie złożenie zamówienia i opłacenie go gwarantuje rezerwację i dostarczenie stołu, gdy tylko będzie dostępny. Ilość stołów jest ograniczona, decyduje kolejność zamówień. W razie pytań prosimy kontaktować się mailowo.