Ta strona używa cookies.
×
Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym profesjonalni tenisiści stołowi testują i recenzują okładziny Cornilleau Target Pro GT.

Zapraszamy firmy i instytucje do skorzystania z możliwości przetestowania stołów zewnętrznych Cornilleau.

Tenis stołowy to wspaniały sport, który zbliża ludzi i zapewnia świetną zabawę osobom w każdym wieku! Stoły zewnętrzne Cornilleau umożliwiają grę na świeżym powietrzu dzięki odporności na warunki atmosferyczne, a ich atrakcyjny wygląd sprawia, że będą ozdobą każdej posesji.

 

Przedstawiamy Państwu aktualną, szeroką ofertę oraz możliwie najwięcej informacji o marce i produktach Cornilleau, jeżeli jednak chcieliby Państwo upewnić się co  do słuszności decyzji o zakupie stołu zewnętrznego Cornilleau zapraszamy do przetestowania stołu.

10 czerwca w Kobyłce odbył się wielki finał LOTTO Superligi. Mistrzem Polski została drużyna Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, która pokonała Unię AZS AWFiS Gdańsk 3:0.

13 maja 2017 na Stadionie PGE Narodowy odbyła się jedna z największych imprez żużlowych na świecie  - LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - zawody w ramach oficjalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ta widowiskowa impreza zgromadziła tysiące fanów tej dyscypliny sportu.

Wczoraj, 29 maja 2017 roku, rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym w Düsseldorfie. Na miejscu są już czołowe zawodniczki i zawodnicy z całego globu. Życzymy wszystkim powodzenia, a szczególnie mocno trzymamy kciuki za Simona Gauzy i Hugo Calderano, którzy reprezentują Francję i Brazylię oraz są twarzami firmy Cornilleau.

Źródło: Facebook

Z dumą informujemy, że zawodnicy drużyny Cornilleau zwyciężyli w turnieju ITTF 2017 Challenge Seamaster Brazil Open, który odbył się w dniach 3-7 maja w Sao Paulo. Hugo CALDERANO zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej mężczyzn oraz w grze podwójnej mężczyzn w parze z Gustavo TSUBOI. Bruna TAKAHASHI została mistrzynią w kategorii kobiet do lat 21.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!


TOP