Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

 ZOBACZ JAK ZŁOŻYĆ STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO

 

Rozpakuj ostrożnie paczkę, wykonując cięcie wzdłuż wszystkich czterech boków. (UWAGA: pod blatami mogą znajdować się elementy stołu) i sprawdź, czy posiadasz wszystkie elementy, zgodnie z instrukcją obsługi. Wyciągając blaty, sprawdź czy oba są w idealnym stanie. 

Zamontuj kółka wraz z hamulcami do poprzeczek dolnej podstawy. 

UWAGA! Montaż powinien być wykonany przez 2 osoby dorosłe, które przestrzegają kolejności etapów i postępują zgodnie z instrukcją obsługi dołączonej do stołu.

 


 

Połącz 2 poprzeczki z kółkami z główną belką stołu, następnie skręć boczne panele stołu.  

Pamiętaj, że boczne panele powinny być skręcone z główną belką na tyle mocno, aby przy dokręcaniu nie uszkodziły bocznych paneli.


 

Załóż kieszenie na rakietki, oraz sprawdź czy inne elementy wyposażenia stołu nie powinny być zamocowane w tym kroku (np. baza uchwytu).


 

Do poprzeczek bocznych zamontuj łączniki blatu i nóg. Pamiętaj o prawidłowym umieszczeniu łączników do bazy (instrukcja pokazuje które części są zakrzywione oraz te które musimy zamontować jako pierwsze).


 

Teraz NAJWAŻNIEJSZE:
Przed rozpoczęciem montażu blatów, zablokuj mechanizm składania blatu zawleczką. Do prowadnic znajdujących się w bocznych osłonach włóż kolejno dwie strony blatu. Pamiętaj, aby powierzchnia na której będziesz grał, znajdowała się bliżej środka.  

Blaty wkłada się w pozycji pionowej, blokuje za pomocą łączników a następnie musimy przejść do montażu drugiego blatu. Aby prawidłowo zamontować blaty, boczne łączniki przykręcamy po włożeniu blatu w prowadnice paneli.


 

Złóż nogi stołu, pamiętając o właściwym ustawieniu łączników stóp stołu. Wkręć stopki poziomujące do oporu. Gotowe nogi zamontuj do drążka w blacie (4 śruby na dwie nogi).
Zamontowane 2 nogi, połącz z ostatnimi 2 łącznikami, to samo zrób z drugiej strony stołu.


 

Przykręć nogi stołu do blatu i łączników nóg.


 

Przykręć gumowe zabezpieczenia stołu, podajnik do piłek (2 sztuki) uchwyt transportowy.


 

Używając śrubokrętu, zamontuj uchwyty do trzymania siatki oraz samą siatkę. Pamiętaj o wyciągnięciu dwóch plastikowych drążków do zamontowania jej.

UWAGA! Uchwyty siatki należy montować przy złożonym stole.


Nałóż siatkę na uchwyty oraz rozłóż stół w miejscu gry.


 

Wyreguluj wysokość nóżek poziomujących, sprawdź także czy stół zablokował się we wszystkich punktach zabezpieczających.

Stół jest już gotowy. Życzymy wspaniałych rozgrywek.


TOP