Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj

 

Rozpakuj ostrożnie paczkę, wykonując cięcie wzdłuż wszystkich czterech boków. (UWAGA: pod blatami mogą znajdować się elementy stołu) i sprawdź, czy posiadasz wszystkie elementy, zgodnie z instrukcją obsługi. Wyciągając blaty, sprawdź czy oba są w idealnym stanie. 

Zamontuj kółka wraz z hamulcami do poprzeczek dolnej podstawy. 

UWAGA! Montaż powinien być wykonany przez 2 osoby dorosłe, które przestrzegają kolejności etapów i postępują zgodnie z instrukcją obsługi dołączonej do stołu.

 


 

Połącz 2 poprzeczki z kółkami z główną belką stołu, następnie skręć boczne panele stołu.  

Pamiętaj, że boczne panele powinny być skręcone z główną belką na tyle mocno, aby przy dokręcaniu nie uszkodziły bocznych paneli.


 

Załóż kieszenie na rakietki, oraz sprawdź czy inne elementy wyposażenia stołu nie powinny być zamocowane w tym kroku (np. baza uchwytu).


 

Do poprzeczek bocznych zamontuj łączniki blatu i nóg. Pamiętaj o prawidłowym umieszczeniu łączników do bazy (instrukcja pokazuje które części są zakrzywione oraz te które musimy zamontować jako pierwsze).


 

Teraz NAJWAŻNIEJSZE:
Przed rozpoczęciem montażu blatów, zablokuj mechanizm składania blatu zawleczką. Do prowadnic znajdujących się w bocznych osłonach włóż kolejno dwie strony blatu. Pamiętaj, aby powierzchnia na której będziesz grał, znajdowała się bliżej środka.  

Blaty wkłada się w pozycji pionowej, blokuje za pomocą łączników a następnie musimy przejść do montażu drugiego blatu. Aby prawidłowo zamontować blaty, boczne łączniki przykręcamy po włożeniu blatu w prowadnice paneli.


 

Złóż nogi stołu, pamiętając o właściwym ustawieniu łączników stóp stołu. Wkręć stopki poziomujące do oporu. Gotowe nogi zamontuj do drążka w blacie (4 śruby na dwie nogi).
Zamontowane 2 nogi, połącz z ostatnimi 2 łącznikami, to samo zrób z drugiej strony stołu.


 

Przykręć nogi stołu do blatu i łączników nóg.


 

Przykręć gumowe zabezpieczenia stołu, podajnik do piłek (2 sztuki) uchwyt transportowy.


 

Używając śrubokrętu, zamontuj uchwyty do trzymania siatki oraz samą siatkę. Pamiętaj o wyciągnięciu dwóch plastikowych drążków do zamontowania jej.

UWAGA! Uchwyty siatki należy montować przy złożonym stole.


Nałóż siatkę na uchwyty oraz rozłóż stół w miejscu gry.


 

Wyreguluj wysokość nóżek poziomujących, sprawdź także czy stół zablokował się we wszystkich punktach zabezpieczających.

Stół jest już gotowy. Życzymy wspaniałych rozgrywek.

 

ZOBACZ JAK ZŁOŻYĆ STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO


TOP