Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj
cornilleau_zestaw-300_indoor_szary
300_1
300_2
300_3
300_4
300_5
300_6
300_7
300_8

ZESTAW 300 INDOOR. Stół wewnętrzny 300 Indoor i akcesoria gratis [szary]

Limitowany zestaw promocyjny marki Cornilleau w atrakcyjnej cenie, w którego skład wchodzą stół tenisowy do użytku wewnętrznego 300 w kolorze szarym, 4 rakietki i 10 piłeczek.
Array
Cena podstawowa 2925,00 zł
Cena sprzedaży 2699,00 zł
Rabat -226,00 zł
W magazynie.gif
Opis

 

W skład zestawu wchodzą:

Stół 300 Indoor szary

Zestaw Sport Quattro

Piłeczki P-BALL Evolution 1* (6 szt.)

Stół 300 INDOOR marki Cornilleau to idealny sprzęt do użytku domowego. Posiada parametry pozwalające na komfortową i bezpieczną grę. Wyposażony został w zabezpieczenia rogów, regulowaną i składaną siatkę, duże koła z hamulcami oraz kieszenie na piłeczki.

Fantastycznie sprawdzi się podczas nauki gry oraz intensywnych rozgrywek w gronie rodziny oraz przyjaciół. Dzięki funkcji single player, możesz złożyć stół i ćwiczyć samodzielnie, aby później zaskoczyć wszystkich swoimi umiejętnościami.

DUŻE KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły Cornilleau posiadają podwójne ogumowane koła. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół oraz stabilność stołu. Z kolei dwa hamulce zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także szczególnie przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

STABILNOŚĆ: Dzięki ruchomej stopce nóg stołu, możesz stabilnie ustawić stół nawet na nierównej powierzchni tak, aby grało się wygodnie.

ZABEZPIECZENIE ROGÓW: Rogi stołów narażone są na przypadkowe uderzenia rakietką lub uszkodzenia podczas transportu. Dlatego wszystkie zostały zabezpieczone dodatkowo gumowymi narożnikami. Gwarantuje to też maksymalne bezpieczeństwo podczas gry.

KIESZEŃ NA PIŁECZKI: Funkcjonalne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać piłeczki. Takie rozwiązanie zagwarantuje szybki dostęp do nich, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

ŁATWE SKŁADANIE STOŁU: Opatentowany system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania oraz transportowania.

REGULOWANA I SKŁADANA SIATKA: System regulacji zapewnia zawsze idealne wyregulowanie napięcia siatki. Składana siatka zapewnia bezpieczeństwo i zmniejsza ilość zajmowanego miejsca. 

DANE TECHNICZNE:

Kolor blatu: szary

Grubość blatu z płyty wiórowej: 18 mm

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość całkowita blatu: 68 mm

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: proste o średnicy 38 mm, stopka ruchoma w 3 płaszczyznach, średnica ruchomej stopki 104 mm

Siatka: składana, regulacja napięcia

Koła: ogumowane o wymiarach 30 mm x 150 mm, 2 hamulce

Dodatkowo: kieszenie na piłeczki, osłony narożników

Wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

Waga stołu: 77 kg, w opakowaniu 89 kg

Norma: EN 14468; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 3 lata cały stół

Dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy 

 


TOP