Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj
321655_01_cornilleau_pileczki_pro_pomaranczowe_72szt
321655_02_cornilleau_pileczki_pro_pomaranczowe_72szt

CORNILLEAU PIŁECZKI P-BALL ABS EVOLUTION 1* 72 SZT. POMARAŃCZOWE 321655

Piłeczki P-BALL * Cornilleau to najwyższej jakości plastikowe piłeczki renomowanej francuskiej firmy Cornilleau. Piłeczki są doskonałe do treningów oraz rozgrywek towarzyskich w gronie znajomych. SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Piłeczki odpowiadając najwyższym normom jakościowym. Średnica piłeczki 40 mm Kolor: pomarańczowy Materiał: plastik W zestawie 72 piłeczki
Array
Cena sprzedaży 159,00 zł
Rabat
W magazynie
Opis

 

Piłeczki P-BALL * Cornilleau to najwyższej jakości plastikowe piłeczki renomowanej francuskiej firmy Cornilleau. Piłeczki są doskonałe do treningów oraz rozgrywek towarzyskich w gronie znajomych. Dzięki temu, że składają się z plastiku, są bardziej odporne na wgniecenia niż inne.

Jeśli myślisz o doskonaleniu swoich umiejętności i regularnej grze, na pewno poczujesz różnicę, odbijając piłki P-Ball **. Ich nowa formuła została zatwierdzona przez ITTF (Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego).

W kartonie znajdują się aż 72 piłeczki. Ten zestaw idealnie sprawdzi się na wakacjach, obozie sportowym, firmie lub szkole, gdzie korzystać będzie z nich wiele osób.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Piłeczki odpowiadają najwyższym normom jakościowym.
  • Średnica piłeczki 40 mm
  • Kolor: pomarańczowy
  • Materiał: plastik
  • W zestawie 72 piłeczki


TOP