Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj
cornilleau_zestaw-850_indoor_szary copy
118602_02_cornilleau_stol_tenisowy_competition_850_wood_ittf_szary_1
118602_03_cornilleau_stol_tenisowy_competition_850_wood_ittf_szary_1
118602_08_cornilleau_stol_tenisowy_competition_850_wood_ittf_szary
118602_06_cornilleau_stol_tenisowy_competition_850_wood_ittf_szary
118602_13_cornilleau_stol_tenisowy_competition_850_wood_ittf_szary
434000_01_cornilleau-rakietka-sport-400
434000_03_cornilleau-rakietka-sport-400
340050_01_cornilleau_pilki-p-ball-evolution
sport_housse_table_grise_grey_table_cover

ZESTAW 850 PLUS. Stół 850 WOOD ITTF i akcesoria gratis [szary]

Limitowany zestaw promocyjny marki Cornilleau w atrakcyjnej cenie, w którego skład wchodzą stół tenisowy 850 WOOD ITTF w kolorze szarym, dwie rakietki Sport 400, pokrowiec na stół, a także 2 x 6 piłeczek P-Ball ABS Evolution 1*.
Array
Cena podstawowa 7287,00 zł
Cena sprzedaży 5699,00 zł
Rabat -1588,00 zł
W magazynie.gif
Opis

 

Limitowany zestaw promocyjny 850+ w atrakcyjnej cenie, w którego skład wchodzą:

 

Drewniany stół 850 WOOD ITTF jest prawdziwym hołdem dla tego szlachetnego materiału, który poza wrażeniami estetycznymi, dostarcza nadzwyczajnej jakości dźwięku i gry. Stół 850 WOOD ITTF na nowo określa znaczenia piękna i funkcjonalności: szary, matowy blat i wysuwane słupki na siatkę sprawiają, że stół ten jest ponadczasowy z definicji. Te dwie innowacje zatwierdzone przez ITTF są zupełną nowością wśród konkurencji. Stół 850 WOOD ITTF, który w naturalny sposób łączy wydajność z elegancją, wkrótce stanie się standardem w największych międzynarodowych konkursach.


Świetna zwrotność dzięki 4 kółkom z hamulcami o średnicy 125 mm i grubości 35 mm.


Innowacyjny szary panel P-BALL READY został specjalnie zaprojektowany do plastikowych piłeczek P-BALL, dla lepszego kontrastu z piłeczką. Matowa powierzchnia nie odbija światła, a dodatkowo zastosowano przyjazne dla środowiska farby na bazie wody. Wytrzymałe drewniane nogi i rama stołu gwarantują lepsze rozchodzenie się wibracji i doskonały dźwięk.


Siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się pomiędzy blatami, co zapewnia zmniejszenie zajmowanego miejsca i bezpieczeństwo.


Podwójny system regulacji zapewnia zawsze idealne wyregulowanie siatki - zarówno wysokości, jak i napięcia.


Dzięki zastosowaniu tak szlachetnego materiału, jakim jest drewno, gra na stole 850 WOOD ITTF poza wrażeniami estetycznymi, dostarcza nadzwyczajnej jakości dźwięku i gry.


Duże, szerokie nogi stołu ze stopkami poziomującymi pozwalają na wyregulowanie wysokości do idealnego poziomu.


Produkt zaprojektowany i wyprodukowany we Francji.


GUARANTEE

Wszystkie stoły typu COMPETITION marki Cornilleau objęte są 3-letnią gwarancją. Gwarancja ta dotyczy wszystkich elementów stołu, a więc nie tylko blatu, lecz także elementów ramy. Gwarancja obejmuje deformację, rozwarstwienia, znikanie znaczników na stołach (linii, itp).

Ponadto producent zapewnia dostępność części zamiennych przez okres 20 lat od daty zakupu.

SKILTOP to powłoka charakterystyczna dla stołów zawodnicznych, została opracowana z najwyższą starannością i dokładnością. Zapewnia wysoką niezawodność i prawidłowe odbicie, a także optymalne przyleganie do powierzchni.

COMPACT TECH

COMPACT TECHNOLOGY - łatwy i bezpieczny system otwierania i zamykania stołu. Ogranicza ryzyko przewrócenia się stołu oraz ułatwia transport i przechowywania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużej powierzchni.

DSI

DSI (Double Securite Integree)
Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający zapewnia ekstremalnie łatwe składanie i rozkładanie stołu. 16 punktów zamykających. Stół jest w pełni zabezpieczony podczas gry i w trakcie przechowywania.
To najbezpieczniejszy system na rynku!

klasa a

Wszystkie stoły marki Cornilleau są zgodne z europejską normą jakości i bezpieczeństwa dla stołów tenisowych EN-14468-1. Produktu Cornilleau sięgają wyżej, ponad powyższą normę, aby zapewnić ich użytkownikom najwyższą gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Norma wyróżnia 4 klasy: A - stoły mistrzowskie; B - stoły sportowe i szkolne; C - stoły rekreacyjne wysokiej jakości; D - stoły rekreacyjne.TOP