Stoły tenisowe zbudowane
według FRANCUSKIEJ receptury
×
 x 

0
Szukaj
cornilleau_bois_gatien_crown_1
cornilleau_bois_gatien_crown_2
cornilleau_bois_gatien_crown_3
cornilleau_bois_gatien_crown_4

Deska GATIEN CROWN ALL+ FL

Rakietka Crown All+ to oryginalne połączenie używane przez Jean-Philippe Gatien w 1993 roku, gdy zdobywał Mistrzostwo Świata.

Cena podstawowa 240,00 zł
Cena sprzedaży 210,00 zł
Rabat -30,00 zł
Opis

 

 

Deski z serii Gatien są rezultatem tradycyjnej, szwedzkiej wiedzy i dwuletniej ciężkiej pracy rozwojowej naszych zespołów. Każda z desek z tej serii - Pure Vision, Absolum, Glory, Conquest, Origin i Crown - może się poszczycić bardzo silną osobowością, co oznacza, że wyróżnia się imponującym uczuciem stabilności i precyzji w grze, zwłaszcza w pełnym tempie. Deski te opracowane zostały dla najbardziej wymagających spośród was i zapewni wam wyjątkowe przeżycia!

W tej dziedzinie, szwedzka wiedza wyróżnia się jako bezwzględny punkt odniesienia: mistrzostwo w wyborze drewnianych elementów, ich połączeniu i montażu. „Dwa główne czynniki były kluczem do mojego sukcesu w 1993 roku: poprawa innowacyjnego systemu gry, opartego na szybkości i precyzji mojego forehandu, ale także najwyższy poziom specyfikacji w wyborze materiału. Seria desek  Jean-Philippe Gatien Blades opiera się na moim doświadczeniu i moim ciągłym poszukiwaniu skuteczności.”

Rakietka Crown All+ to oryginalne połączenie używane przez Jean-Philippe Gatien w 1993 roku, gdy zdobywał Mistrzostwo Świata.

Istotą sukcesu szwedzkiej ekspertyzy jest najwyższej jakości 5-sklejkowa deska. 

Zewnętrzne warstwy Anigre dodają dodatkowej dynamiki oczekiwanej w zagraniach kończących. Grubsze struktury centralne, połączone 2 warstwami z orzecha, zapewnia dużą stabilność i wyjątkową wszechstronność.


Specyfikacja techniczna:

  • Skład: 5 sklejkowa budowa
  • Zewnetrzna powłoka: Anigre
  • Waga: 90gr
  • 4 rodzaje chwytu
  • Jasne wykończenie rakietki
  • Kształt uchwytu: concave


TOP